Останні події

Влада та опозиція остаточно розділились

Політичне протистояння влади та опозиції загостюється з кожним днем. Здається, скоро воно досягне свого апогею. Сьогодні «регіонали» та комуністи  засіли на вулиці Банковій, аби провести там засідання без опозиційних сил. За словами біло-блакитних на чолі з лідером фракції Олександром Єфремовим , більшість уже зібралася. Натомість опозиція протестує проти будь-яких рішень, прийнятих поза межами стін Верховної Ради.

 

"Будь-яке рішення парламентського рівня повинно прийматись виключено у сесійній залі Верховної Ради у відповідності до "Закону про регламент роботи ВР!", - повідомив на сторінці у Facebook екс-спікер Верхової Ради Олександр Мороз.

 Народний депутат України Ігор Побер,  разом з іншими депутатами від фракції «УДАР» намагалися  потрапити на закрите засідання партії «Регіонів», аби перевірити наявність кворуму.

-          Ні нам, ні депутатам, що входять до складу лічильної комісії  так і не вдалось потрапити до «регіоналів» на засідання, - поділився народний депутат України Ігор Побер. – Більше того, аби не допустити нас до зали, «за дверима» опинилися навіть члени партії «Регіонів», котрі не встигли на засідання.

 

Ольга Вербило, прес-секретар ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

 

  4 Квітеня 2013 +Коментар | подобається