Останні події

7 квітня «встане» столиця

Останні події, що відбулися у Верховній Раді, точніше поза її межами,  спонукали опозиціонерів  до радикальних дій. Вчорашнє засідання «регіоналів» на Банковій стало останньою краплею . Тож завершальний етап акцій  протесту «Вставай,Україно!»  відбудеться у  Києві, 7 квітня. Розпочнеться вона  о 14 годині в парку імені Шевченка.

-           Владі потрібно нарешті усвідомити, що  миритися із безладом, який  вона розвела, ніхто не буде, - зауважила  голова Виконавчого комітету ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Наталія Михно.  – Вчорашнє засідання «біло-блакитних» довело - вочевидь, вони вважають, що для них «закони не писані», тож і творять казна-що. Втім сьогодні народ не сидітиме вдома і не чекатиме чергового «пакращення», а вийде на вулиці, аби повалити цей режим. За  таких умов акції протесту можуть перерости у революцію.

Нагадаю, вчора депутати від фракції «Регіони» та комуністи вирішили провести «виїзне засідання» без опозиції  і засіли в приміщенні комітетів, що на Банковій 6/8. За їх словами, зібралася більшість, хоча опозиціонери  стверджують, що на засіданні було менше двохсот депутатів, тому його не можна вважати легітимним.

Ольга Вербило, прес-секретар ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

  6 Квітеня 2013 +Коментар | подобається