Останні події

«Вставай,Україно!» в Києві пройшла успішно!

  7 квітня, на позачергову акцію протесту «Вставай,Україно!», що відбулась у Києві, з’їхалось близько 20 тисяч громадян. Активістів «УДАРу» було чи не найбільше, адже  вони приїхали на акцію з усіх регіонів України. Не зважаючи на заборони та погрози інспекцій ДАІ, котрі, вочевидь, отримали «зверху» постанову «не пускати!», до столиці прибули й активісти із Тернопільщини, аби підтримати опозицію та висловити свій протест.

-           Я хочу, щоби кожна людина в нашій країні мала свободу вибору і захист, - поділилася 67-річна учасниця мітингу Стефанія Василів. - Щоб ніхто не ущемляв мої права, дітей чи внуків. Тому підтримую «УДАР Віталія Кличка», бо вважаю, що саме Віталій зможе стати достойним очільником нашої держави. Ще до початку його політичної діяльності я щиро вболівала за Кличка і дивилася всі бої, до останнього удару. 

Приємною несподіванкою для усіх було звільнення Юрія Луценка. Мабуть, в честь Благовіщення Янукович таки  вирішив помилувати екс-міністра внутрішніх справ.  Хоча сам Луценко і не приїхав на акцію, але висловив підтримку опозиціонерам по телефону.

 Під гучні оплески та скандування громади «Кличко!» слово отримав сам політичний лідер.

-         Ми впевнені в тому, що зможемо «дотиснути владу» і таки добитись дострокових президентських та парламентських виборів, - заявив на мітингу Віталій Кличко. -  На сьогоднішній день ми не маємо більшості, а провладна партія ганебно користається цим. Але я вірю,  ми зможемо вистояти, бо тільки об’єднавшись разом, ми – сила. Я певен, що всі хочемо жити в демократичній країні та впевнено дивитись у завтрашній день. І ми це зробимо, але тільки разом.

  Нагадаю, марафон «Вставай, Україно!», розпочатий опозиціонерами 14 березня, спрямований на повалення чинного уряду та режиму Януковича. Втім останні дії «біло-блакитних» сприяють розширенню вимог.  Так зване виїзне засідання, що провели 4 квітня «регіонали» та комуністи  у приміщенні комітетів на Банковій6-8, остаточно підштовхнуло опозицію до проведення позачергової акції протесту. Відтепер мітингувальники вимагають переголосування законів, ухвалених поза межами Верховної Ради, проведення референдуму за зняття недоторканості з Президента та суддів, а також відставки уряду та Президента.      

Ольга Вербило, прес-секретар ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

  9 Квітеня 2013 +Коментар | подобається