Останні події

«Школа УДАРу» з Ольгою Колос

 

Міф про те, що жінка не спроможна  успішно керувати підприємством, можна сміливо розвіяти. Ользі Колос – директору ТОВ НВФ «Інтеграл» це чудово вдається. Саме вона і стала гостею уже традиційної «Школи УДАРу», започаткованої молодіжним крилом партії. Зустріч із пані Ольгою  відбулась 11 квітня на «Інтегралі», де вона не просто розповіла про принципи роботи підприємства , а й показала це наочно. 

Системи безперебійного живлення для телекомунікаційних систем,  що виробляють на «Інтегралі», ось уже 17 років забезпечують роботу не лише українських, а й зарубіжних комунікацій. Одна біда – немає підтримки  з боку держави.

Повірте,  німець, вибираючи товар на прилавку, віддасть перевагу німецькому, навіть якщо він якісно гірший за інші, - запевнила Ольга Колос. -  Прикро, але ми – українці, не вміємо цінувати свого і робити для себе.  Внаслідок масового скуповування усього, що є імпортним, Україну перестали сприймати, як товаровиробника, для інших країн – ми лише  ринок збуту, при чому не завжди якісної продукції. То навіщо платити за мито і посередників, купуючи товар закордоном, якщо в Україні виробляється аналогічний ще й за нижчою ціною?   

За словами пані Ольги ще однією проблемою є те, що більшість капіталу в Україні заробляють не за допомогою розуму, а «лівими» схемами або корупційним шляхом. 

У Китаї, наприклад, існують свої принципи контролю за виробництвом.  Якщо виявили, що товар неякісно зроблений і доставлений в іншу державу, працівника, винного у браку – привселюдно розстрілюють, - розповіла пані Ольга. 

Після спілкування  вона провела екскурсію по «Інтегралу». 

Зустріч видалась дуже цікавою та пізнавальною, - поділилась учасниця «Школи УДАРу» Зоряна Антонів.-А оскільки я навчаюсь у технічному виші, для мене - ще й корисною. Та найголовніше, окрім інформації про підприємство та його роботу, пані Ольга поділилась із нами досвідом, власними думками та розповідями із життя, які, впевнена, ми неодноразово будемо згадувати.

Ольга Вербило, прес-секретар ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

 

 

 

 

  21 Квітеня 2013 +Коментар | подобається