Останні події

«Заспиртовані» українці

SOS! За даними Держстату України, у 2012 р. українці витратили на алкоголь та цигарки більше, ніж на освіту та одяг:  витрати на алкоголь, цигарки і наркотики склали 76,1 млрд. грн. (7,7%), на одяг і взуття — 65,3 млрд. грн. (6,6%), на охорону здоров’я — 46,4 млрд. грн. (4,7%). І це не просто цифри, ми – деградуємо! В рік українець споживає 15,6 літрів чистого спирту.  Попереду нас молдавани (1 місце — 18,2 л на людину), чехи (16,4 л), угорці (по 16,2 л) і росіяни (по 15,7 л).

-         У той час як Азаров і команда «реформаторів» Януковича звітує про «пакращення життя вже сьогодні», українська нація спивається і поступово вимирає, - поділилась голова Виконавчого комітету ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Наталія Михно. -  Відповідно до загальноприйнятих міжнародних норм, вимираючою вважається нація, яка в рік вживає понад 8 літрів чистого спирту на душу населення. Українці ж зуміли перевищити показник ледь не в 2 рази.

За словами пані Наталії,  частка кінцевих споживчих витрат домогосподарств на алкоголь, тютюн та  наркотики зросла з 2011 по 2012 роки на 1,5%. При цьому за той самий період знизились показники витрат на власне здоров’я.

-         Я вважаю, що «бити на сполох» треба сьогодні і зараз. Адже із «заспиртованої» нації країну не збудувати. Тож партія УДАР, що завжди підтримувала спорт та здоровий спосіб життя, не лише сприятиме  його пропаганді, а й підтримуватиме ініціативи, спрямовані на зменшення споживання алкоголю, - резюмувала Наталка Михно.

Ольга Вербило, прес-секретар ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

  25 Квітеня 2013 +Коментар | подобається