Останні події

Ігор Побер: Я не гарантую розв’язання усіх проблем, але допомогти постараюсь

 

 Жодна із проблем, з якими під час прийому до народного депутата України Ігоря Побера зверталися мешканці Тернопілля, не залишилась поза його увагою.

  Найбільш «болючими» для мешканців нашої області є  земельні питання, - зауважив УДАРівець. – Адже більша частина звернень стосувалася саме порушень закону під час приватизації землі , її незаконного розподілу та отримання майнових паїв. Люди роками оббивають пороги судів, звертаються до органів державної влади, просять доступу до публічної інформації, аби добитися хоч якихось результатів. Та все марно, оскільки корупція в нашій країні, на жаль, успішно процвітає.  Тільки в Україні покійники можуть продавати земельні ділянки, що, до речі, є непоодиноким випадком.

 Відповідно до проблем Ігор Побер  направив депутатські звернення Міністру освіти та науки України Дмитру Табачнику, начальнику  головного  управління праці та соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації Богдані Олексишин , Міністру соціальної політики в Україні Наталії Королевській, а також прокурору Тернопільської області Геннадію Мовчану. Ці звернення вже опрацьовані відповідними структурами і чекають на виконання, хоча загалом нардеп направив майже півсотні звернень.

 Внаслідок реформування Збройних Сил України існування 11 гвардійської бригади опинилося під загрозою, яка не входить до перспективного складу Збройних Сил України. Тому  Ігор Побер  подав Депутатський запит на Міністра оборони України Павла Лебедєва №761, стосовно можливого розформування 11-ї Тернопільської окремої гвардійської артилерійської бригади у складі Збройних сил України. 

 Ще «свіжою» у нашій пам’яті є новина про смерть Марії Деркач, постраждалої від халатності медпрацівників. Аби запобігти подібним випадкам Ігор Побер подав  депутатський запит щодо взяття на контроль та організацію всебічної перевірки фактів неналежного виконання окремими працівниками медичних закладів міста Тернополя своїх професійних обов’язків, що спричинило смерть Марії Деркач. 

- Я не гарантую вирішення всіх проблем, - поділився Ігор Побер, - але  зроблю все, що в моїх силах для того, аби допомогти.

Ольга Вербило, прес-секретар ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» 

 

 

  24 Квітеня 2013 +Коментар | подобається