Останні події

Велика родина!

 

Сьогодні відбулась зустріч представників Тернопільської міської організації політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» з членами Тернопільської міської громадської організації багатодітних сімей «Велика родина». 

Голова міської організації Гонта Микола та заступник голови Самуляк Роман привітали багатодітні сім’ї з Днем матері, при цьому наголосили, що сімейні цінності завжди були і залишаються головним пріоритетом для українців. Для нас дуже важливо підтримати багатодітні сім'ї і забезпечити дітям гідні умови для їх розвитку. Адже багатодітна сім’я є гідним прикладом того, як любов до дітей, до життя, до Бога найкраще втілюється у щоденному житті.

В рамках зустрічі, з нагоди Дня матері, представники Тернопільської міської організації політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка» передали Тернопільській міській громадській організації багатодітних сімей «Велика родина»  матеріальну допомогу у вигляді засобів санітарії та особистої гігієни, засобів догляду за дітьми.

Ольга Вербило, прес-секретар ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

 

  12 Травня 2013 +Коментар | подобається