Останні події

Економіка України знову падає

Розвиток країни починається із економіки. Втім складається враження, що нинішня влада про цю нехитру  істину ніколи і не чула. Адже чому тоді  Європейський банк реконструкції та розвитку вже удруге цього року погіршив прогноз розвитку української економіки й тепер очікує її зниження на 0,5%. За даними Держстату  у першому кварталі 2013 року  ВВП України знизився порівняно з першим кварталом 2012 року на 1,3%?

-          Економіка України вже третій квартал поспіль (починаючи з третього кварталу 2012 р.) демонструє падіння, - зауважив заступник голови Виконавчого комітету ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Ігор Яворський. - Це говорить про те, що своїми недолугими діями нинішня влада загнала українську економіку у рецесію. При цьому світові фінансові організації продовжують і надалі погіршувати свої оцінки щодо України. Зокрема, ЄБРР вже вдруге в цьому році переглянув свої пронози та замість помірного зростання тепер прогнозує Україні падіння ВВП на -0,5%. Цікаво, чи захоче Євросоюз інтегрувати Україну після таких результатів?

За словами пана Ігоря, щоби зупинити падіння економіки, влада має припинити свій наступ на економічні права і свободи громадян та замість проведення недолугих реформ, перейти, нарешті, до вирішення реальних проблем, які шкодять економіці: корупція в судах та контролюючих органах, податковий та адміністративний тиск, невиконання законів та порушення прав власності. Окрім того,  має бути переглянутий Державний бюджет на 2013 рік з урахуванням  реальної економічної ситуації та потрібно скоротити корупційні статті видатків, пролобійовані представниками правлячої партії для задоволення своїх бізнес інтересів .

Ольга Вербило, прес-секретар ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

  14 Травня 2013 +Коментар | подобається