Останні події

Віталій ЛОМАКОВИЧ: «Завжди тримаю слово, по-іншому не вмію!»

 Уже вкотре мешканці Тернопільщини переконуються, що серед політиків є люди, які не просто словами чи гаслами, а реальними справами доводять патріотизм і любов до рідної землі. Саме до таких належить знаний в області громадсько-політичний діяч, меценат, активіст партії «УДАР» Віталій Ломакович. Він вважає, що тільки наполегливість та прагматизм є основою для побудови України.

Благодійний проект «Допомогти ближньому», що успішно стартував минулого року, продовжує діяти. Напередодні Великодня  люди з більш ніж десяти сіл Підволочиського району, котрі потребували допомоги, отримали довгоочікувані та вкрай необхідні  для них речі: електричні багатофункціональні ліжка, інвалідні візки, ходуни та милиці. А фельдшерсько-акушерські пункти сіл Скорики та Оріховець –  медичний одяг.

– Сумно констатувати, але більшість людей з особливими потребами покинуті напризволяще, про них не пам’ятає ні влада, яка ними ж і обрана, ні місцеві чиновники, які тільки шукають різних приводів, лиш би відмовити у допомозі, – каже Віталій Ломакович.

У Підволочиському районі, у селі Чернилівка, активісти проекту «Допомогти ближньому» відвідали Марію  Хміль. Вона важко хвора і уже дев’ять років не була на вулиці. Завдяки благодійному проекту пані Марія отримала довгоочікуваний багатофункціональний візок і вперше за стільки років виїхала потішитися весняним сонцем.

– Пригадую, як минулого року, під час виборчих перегонів до Верховної ради,  майже всі кандидати викрикували патріотичні гасла та давали «смачні» обіцянки. Проте вибори закінчилися  і про людей усі забули, – констатує Віталій Ломакович. – Але я так не звик, бо завжди обіцяю тільки реальні речі і завжди тримаю слово, по-іншому просто не вмію!

Минулого року, в рамках цього ж благодійного проекту, Віталій Ломакович уже допомагав Підволочищині. Зокрема, за сприяння мецената, Підволочиська районна та Скалатська міська лікарні отримали електричні багатофункціональні ліжка та інвалідні візки. Не обійшов проект«Допомогти ближньому»  і сільські ФАПи, де бездіяльність влади просто вражає. Так фельдшери сіл Скорики, Хмелиська, Городниця та Козярі отримали нові медичні сумки для першої невідкладної допомоги з усім необхідним наповненням, а в селі Кошляки, з допомогою Віталія Ломаковича, перекрито новим дахом амбулаторію.

Віталій Ломакович подякував активістам проекту Юрієві Солтисяку і Олександрові Макогнюку й зазначив, що благодійний проект «Допомогти ближньому» –  добровільна акція, до якої може долучитися кожен. 

 

Ольга Вербило, прес-секретар ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

  15 Травня 2013 +Коментар | подобається