Останні події

Ціна на паливо зросте?

 Чергове пАкращення!  Голова Укравтодору Євген Прусенко заявив, що найближчим часом потрібно удвічі підняти акциз на дизельне паливо і бензин, інакше  Укравтодор може відмовитися від будівництва нових масштабних об'єктів інфраструктури на  користь збереження наявної мережі доріг. Тим не менше так званий ямковий ремонт на дорогах державного значення буде  завершений до кінця травня, а на дорогах місцевого значення - до кінця червня. Також пан Євген додав, що для приведення  дорожньої мережі в належний стан необхідно протягом 10 років вкладати 40-50 млрд. гривень на рік. Звісно, не зі своєї ж кишені – водії допоможуть.

-  В Укравтодорі вирішили в черговий раз втекти від відповідальності ,- зауважив народний депутат України Ігор Побер. - Спочатку вони звинувачували погодні умови, тепер намагаються перекласти провину на нестачу грошей. Більше того, вже у червні всі роботи з поточного "ямкового" ремонту доріг будуть припинені. А щоб продовжувати "освоєння" коштів, вони хочуть залізти в кишеню водіїв – людей, які безпосередньо відчули "якість" роботи Укравтодору.

За словами пана Ігоря  партія "УДАР" нагадує вельминешановному відомству про необхідність дотримання  державних норм і стандартів (зокрема, ДБН В.2.3-4-2000 та ДСТУ 3587-97). Покриття  доріг не повинно мати осідань, вибоїн, напливів чи інших деформацій, а термін їх  ліквідації не повинен перевищувати періоду будівельного сезону. В якості першого кроку УДАР вимагатиме детального звітування за виконані роботи. Причому, це мають бути не абстрактні відсотки, а перелік відремонтованих конкретних  автошляхів – зокрема тих, на які було найбільше нарікань.

Ольга Вербило, прес-секретар ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

  21 Травня 2013 +Коментар | подобається