Останні події

Пенсійна реформа є недосконалою.

Прийнята у 2011 році, пенсійна реформа є недосконалою та потребує внесення змін - так вважають УДАРівці. 22 травня народні депутати Ігор Побер, Ірина Геращенко, Віталій Ковальчук, Павло Розенко, Ростислав Павленко, Марія Матіос, Геннадій Ткачук та Олександр Корнійчук зареєстрували відповідний законопроект у Верховній Раді. Згідно  нього право на отримання пенсії здійснюватиметься так, як це відбувалось до реформ

 

-          Ми прагнемо відновити права громадян, порушені під час недосконалого реформування у 2011 році, - зауважив народний депутат Ігор Побер. - Здійснити це можемо за допомогою внесення змін до законів  «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні» та «Про державні гарантії соціального захисту військовослужбовців, які звільняються зі служби у зв’язку з реформуванням Збройних Сил України, та членів їхніх сімей».

 

За словами пана Ігоря, правки мають внестися до 14 законів України, що стосуються пенсійного нарахування. Згідно законопроекту пропонується встановити право на отримання пенсії чоловіками при досягненні віку 60 років і трудовому стажі не менше 25 років і жінками – при досягненні віку 55 років і стажу 20 років. Також  законопроект передбачає скасування пенсійних привілеїв для урядовців та народних депутатів.

 

 

Ольга Вербило, прес-секретар ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

  27 Травня 2013 +Коментар | подобається