Останні події

Віталій ЛОМАКОВИЧ: «Кременець – місто, в яке хочеться повертатися»

Під час святкування Дня міста, кременчани та гості свята могли насолодитися виступами колективів художньої самодіяльності району, різноманітними змаганнями та турнірами, і навіть примхи погоди не змогли завадити святковому настрою.

Як і у кожен день народження, до Кременця з’їхалося багато відомих гостей, не обійшлося і без подарунків.

Так на запрошення кременчан, наше місто відвідав знаний в області громадсько-політичний діяч, меценат, активіст партії «УДАР» Віталій Ломакович. В подарунок Кременцю, пан Віталій, привіз більше півтори сотні книг для міських бібліотек.

– Не дарма, Кременець, окрім історичного та культурного, має ще й статус освітнього центру, адже кожен четвертий мешканець міста студент чи учень, – сказав пан Віталій. – З огляду на це, місто має неабияку перспективу, бо ж саме молоде покоління розбудовуватиме нашу державу.

Серед подарованих кременецьким бібліотекам книг, як класика – твори Тараса Шевченка, зокрема, перші переклади українською його прози, «Сестри Річинські» Ірини Вільде, так і сучасна українська поезія та проза, зокрема, популярні романи Андрія Куркова і Олександра Вільчинського та багато інших.

         Міський голова Олексій Ковальчук від імені кременчан подякував Віталію Ломаковичу та зазначив, що це далеко не перша його допомога Кременцю. Минулого року за сприяння мецената міська школа №4 отримала комп’ютерний клас, кілька дошкільних закладів – комплекти білизни та іграшки, а зовсім недавно за підтримки Віталія Ломаковича маленький кременчанин, Максим Бабій, мав можливість обстежитися у клініці Святої Параскеви у Львові.

Окрім того, за сприяння мецената Кременецька районна та Почаївська міська лікарні отримали електричні багатофункціональні ліжка та інвалідні візки, а ФАПи району – нові медичні сумки для першої невідкладної допомоги з усім необхідним наповненням. Також за його сприяння було підсвічено церкву Воздвиження Чесного Хреста у Кременеці, перекрито частину даху у Почаївському ВПУ.

За словами Віталія Ломаковича, древній Кременець для нього – особливе місто. Адже звідси походить його рід, тут він проводив літні канікули. Тепер,  коли  буває на вулиці Маковій, де жили його дід і бабуся, з трепетом у душі згадує  яскраві моменти дитинства. 

  Кременець для мене – це те місто, в яке завжди хочеться повертатися, - ділиться пан Віталій.

 

Ольга Вербило, прес-секретар ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

  4 Червня 2013 +Коментар | подобається