Останні події

На учасників «Вставай, Україно!» відкрито кримінальне провадження

   Реакція влади на мирні акції громадян стає дедалі менш адекватною . 4 червня голова Донецької міської організації партії "УДАР" Вольга  Шейко отримала запит від Ворошиловського райвідділу Донецького міськуправління УМВС України в Донецькій області із вимогою назвати учасників акції "Вставай, Україно!" 31 травня та повідомити їх контактні дані. В листі сказано, що такий запит міліція направляє у зв'язку з кримінальним провадженням, однак не уточнюється по якому факту воно  відкрито.

    Замість реагувати на сигнали від суспільства та працювати над помилками, влада робить ставку на репресії та залякування їх учасників,- зауважив народний депутат України Ігор Побер.  - Вимоги надати персональні дані учасників акції «Вставай, Україно!» у Донецьку є не лише безпідставними, але й абсурдними. Партія не зобов’язана реєструвати своїх прихильників, які приходять на політичні акції.

  За словами пана Ігоря,  дії МВС свідчать про розбудову поліцейської держави. 

- Правоохоронці, як це засвідчили події 18 травня у Києві, не перешкоджають зухвалому побиттю активістів та журналістів бойовиками, що виступають під «антифашистськими» гаслами, - продовжує нардеп. -  З незрозумілих причин відпускають нібито затриманих бойовиків за телефонним дзвінком. Але при цьому методично тероризують учасників опозиційних акцій. Причому часто роблять це із порушенням загально визначених норм і процедур, інкогніто. Тож ми закликаємо до відповідальності членів правоохоронних структур. Хтозна можливо,за виконання злочинних наказів керівництва доведеться відповідати саме їм.

Ольга Вербило, прес-секретар ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

  5 Червня 2013 +Коментар | подобається