Останні події

Андрій Літовчук: Головне, вчасно звернутись

 Із проблемами юридично характеру кожен із нас, мабуть, хоч раз у житті та й стикався. Ті ж, хто ще не знають, хто така Феміда - або добре вивчили закони, або просто неймовірні щасливчики. Тим не менше, для більшості громадян вирішення питань правового характеру є проблемою і добряче б’є по гаманцю. Саме тому 3 травня 2012 партія «УДАР»  створила громадську приймальню, де кваліфіковані юристи уже більше року не лише безкоштовно надають консультацію, а й допомагають у вирішенні правових питань.

 

Головне – вчасно звернутись, - зауважує юрист громадської приймальні ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Андрій Літовчук. – Людям потрібно зрозуміти, що "невирішуваних" ситуацій не буває, завжди потрібна грамотна та своєчасна юридична консультація.

Так, до приймальні звернулась жителька одного із сіл Тернопільської області пані Марія. Жінка попросила допомогти у стягненні еліментів з чоловіка на двох неповнолітніх дітей. Юристи громадської приймальні допомогли пані Марії написати позовну заяву, зібрати весь пакет документів, необхідний для подачі позову до суду, і в результаті – суд прийняв рішення на користь матері.

За словами пана Андрія, часто люди  хочуть зекономити та намагаються розв’язати свої проблеми самотужки, та в більшості випадків це закінчується програшем.

-      Завжди раджу своїм клієнтам: не займайтеся самодопомогою – це може зашкодити вашому гаманцю, - продовжує Андрій Літовчук. – Будь-які ваші дії або навіть бездіяльність являються юридичними фактами, які покладають на вас певні права та обов’язки, а також зумовлюють певні правові наслідки. Незнання цього правила, як і інших законів, не звільняє від відповідальності.

Громадська приймальня знаходиться за адресою: місто Тернопіль, вул. Крушельницької, 39, офіс 7. Тут юристи  нададуть кваліфіковану юридичну допомогу та посприяють у вирішенні будь-якої  спірної ситуації, незалежно від її складності.

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

 

 

 

  7 Червня 2013 +Коментар | подобається