Останні події

Опозиція знову блокує

Сьогодні фракції опозиції "УДАР", "Батьківщина" та "Свобода" знову блокували парламент, щоб не дати  ухвалити рішення, які вигідні лише Партії регіонів.

-          Ми не дамо проголосувати за ті закони, які відповідають лише інтересам Партії регіонів, а не інтересам країни, - поділився народний депутат України Ігор Побер. - Яскравий приклад такого закону – проект №2845 щодо запровадження вексельних розрахунків у бюджетній системі. Також владні депутати хочуть ухвалити рішення про проведення 18 серпня повторних виборів в 5 "проблемних" округах – у той час, коли найменша політична активність, коли більшість людей у відпустках. Це робиться для того, щоб сфальсифікувати результати виборів.

За словами пана Ігоря,  опозиція також виступає проти намагання влади змінити  принцип паритетного представництва політичних сил в складі ЦВК.

      - Представники опозиційних сил повинні бути представлені в складі Центрвиборчкому, а також має бути ухвалений новий закон про ЦВК, - продовжив нардеп. - Крім того, фракції опозиції вимагають, щоб Президент особисто виступив у парламенті зі своїм щорічним посланням, а не обмежувався лише його письмовим варіантом.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  7 Червня 2013 +Коментар | подобається