Останні події

«Допомагали ближньому» у Шумську

Уже рік благодійний проект «Допомогти ближньому», ініційований меценатом, активістом УДАРу Віталієм Ломаковичем, допомагає людям із особливими потребами, тим, хто сам собі допомогти не може. Розпочатий у червні 2012 року, проект охопив більше 150 населених пунктів Тернопілля.

Так, минулого тижня  активісти проекту «Допомогти ближньому» завітали до Шумського району. Більше десяти жителів з особливими потребами отримали довгоочікувані та вкрай необхідні для них речі. Багатофункціональні електричні ліжка, інвалідні візки, ходуни на колесах та милиці  - це ще не весь список того, що передали благодійники потребуючим.

          Віталій Мартинюк не може  пересуватися самостійно, тож для нього приїзд активістів, які подарували чоловікові багатофункціональне електричне ліжко, став справжнім святом. 

 - Я від багатьох чув про благодійний проект Віталія Ломаковича, але не вірив, що допоможуть і мені, - поділився пан Віталій. - Щиро дякую пану Віталію за благу справу і бажаю  здоров’я та сил вистояти у нелегкий для України час. Щиро бажаю успіху і хочу, щоб саме такі люди приходили до влади, а не ті брехуни, яких там зараз   повно.

Ініціатор та меценат проекту  Віталій Ломакович вважає, що допомога людям з особливими потребами - обов'язок кожного, хто має змогу це зробити.

- На жаль, за нинішньої соціальної політики, яку веде держава, люди  з особливими потребами кинуті напризволяще зі своєю бідою, - зауважив пан  Віталій. – Тож проект «Допомогти ближньому» працюватиме і надалі. Я розумію, що підтримати усіх не зможу, адже ресурси не безмежні. Тож потрібні чіткі і швидкі дії щодо зміни соціально-економічного становища України, яких зараз, на жаль, немає.

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  13 Червня 2013 +Коментар | подобається