Останні події

Чортківський «УДАР» підтримує чемпіонів

 

На Чемпіонаті України з кікбоксінгу, за підтримки Чортківської районної організації партії «УДАР», п’ятеро молодих чортківчан здобули золоті медалі.

Чемпіонат відбувався у Хмельницькому в палаці спорту обласного управління Міністерства внутрішніх справ. У змаганнях серед юнаків чемпіонські звання вибороли Назар Шмиголь, Віталік Горячий, Максим Штогрин та Ігор Пандрак. Богдан Романський став чемпіоном серед дорослих. До речі, Богдан Романський нещодавно став першим на Кубку світу серед учнів спортивних шкіл, який відбувся у Ялті.

Усі хлопці вихованці Чортківського спортивного клубу «Спартак». За словами директора СК «Спартак» Бориса Федоришина, сьогодні у містах та селах області багато спортивно обдарованої молоді. Цих молодих спортсменів потрібно підтримувати, тоді вони зможуть гідно представляти свій регіон і всю країну, не тільки в Україні, а й за її межами.

У турніри брали учать понад 600 спортсменів з вісімнадцяти регіонів України.

Також нещодавно у Чортківському педагогічному училищі імені О.Барвінського, за підтримки районної організації партії «УДАР», відбувся конкурс «Міс Випускниця-2011». Учасниці конкурсу отримали подарунки від Чортківської районної спортивної школи. Переможницею конкурсу стала студентка 4-го курсу Вишнович Олеся. Вона отримала приз – романтичну вечерю на двох у піцерії «Челентано».

Денис Захарчук

 

  7 Грудня 2011 +Коментар | подобається