Останні події

Ні словом, ні ділом!

Виступаючи на 18 саміті глав держав Центральної Європи у Братиславі, Віктор Янукович зробив низку заяв, які суперечать реальності. Зокрема, він сказав « В Україні сьогодні реалізуються безпрецедентні за масштабами і глибиною перетворення в усіх сферах суспільного життя. У рамках порядку денного Асоціації Україна-ЄС, яка є невід'ємною частиною президентської програми реформ, здійснюється виконання окремих положень Угоди про асоціацію. Курс реформ власне підпорядкований меті нашої євроінтеграції - забезпечити громадянам України європейські умови і рівень життя. Кардинально змінюється система судочинства, правоохоронна система, йде розвиток інститутів правової держави, поліпшуються умови роботи для бізнесу, модернізується енергетичний сектор. Реформування української системи правосуддя відповідно з європейськими цінностями і стандартами повинно забезпечити формування ефективного механізму захисту конституційних прав громадян».

- Виступ Януковича на саміті глав держав Центральної Європи у Братиславі свідчить про те, що він або бездумно читає з папірця усе, що йому написали недалекі радники і спічрайтери, або він справді не має жодного уявлення про те, що відбувається в країні, -зауважив народний депутат України Ігор Побер. - Його заяви кардинально відрізняються від української реальності. Практично по кожному з пунктів його виступу можна навести численні заперечення. Але найголовніше: за час перебування «біло-блакитних» при владі Україна лише віддалилася від Європи за розвитком економіки та дотримання прав, а українці стали жити набагато гірше.

За словами пана Ігоря, ВВП країни з року в рік постійно падає. Спад відбувається і у більшості галузей виробництва (машинобудування, металургія, переробна промисловість та інші) – спад на 5-10 %. Конституційна псевдореформа повернула Януковичу повноваження Кучми. Але він використовує їх лише для збагачення свого найближчого оточення.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  14 Червня 2013 +Коментар | подобається