Останні події

«Сімейні перегони» - у Кременці!

«Давай, біжи!», «Вперед!», «Швидше, швидше!» - лунало вчора на площі біля райдержадміністрації у Кременці. Ні, кричали не футбольні вболівальники. Справа у тім, що 16 червня тут проводились «Сімейні перегони», організовані тернопільським  молодіжним крилом УДАРу. За звання найспортивнішої, найспритнішої та найдружнішої сімї змагалося 6 команд.

- Аби довести свою першість сім’ям довелось добре постаратися, - розповів координатор тернопільського молодіжного крила УДАРу, ініціатор акції Андрій Копачівський. - Аби визначити переможця ми провели 10 конкурсів. Це й інтелектуальні запитання, і пантоміма, і естафети. Втім запорукою успіху в «Сімейних перегонах» є дружність сім’ї.

За словами організатора акції, одного із лідерів кременецького УДАРу Романа Грамяка, «Сімейні перегони»  проводяться вже вдруге, втім цього разу долучитись до акції мали змогу і глядачі. Серед них провели конкурс на кращу вишиванку та кращий дитячий малюнок. Переможницею першого змагу стала Наталя Лазута.  В подарунок дівчина отримала  абонемент у салон краси. А за свої малюнки усі маленькі учасники отримали солодкі презенти.

Між конкурсами присутніх  розважали танцювальний колектив «Імперія денс», а також  вокальні номери.                                                                                                                                                                                                                                

В результаті перемогу здобула сімя Малооких.

- Ми дуже щасливі, що взяли участь, адже отримали море позитиву і вражень, - поділилась  Марія  Малоока. -Я більш, ніж  впевнена, що ті, хто  не взяв участь у «Сімейних перегонах» дуже пошкоджував про це.  Особливу подяку хочемо висловити меценату перегонів Віталію Ломаковичу, адже завдяки йому звичайний недільний день перетворився на справжнє свято.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  17 Червня 2013 +Коментар | подобається