Останні події

ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ

Конституційні традиції притаманні нашій державі з давніх-давен. Саме український народ першим у Європі створив конституцію, яка відома під назвою «Конституція Пилипа Орлика».
У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.
Сучасна Конституція — це документ, що поєднує традиційний світогляд українців, прагнення та бачення народу в геополітичному масштабі.
Прийняття Конституції, стало одним з найважливіших етапів в історії України. Закон закріпив всі правові основи нашої незалежної країни, її територіальну цілісність і суверенітет, забезпечив права громадян, сприяв подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.
Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність.
Проте, останнім часом Конституція стала об’єктом політичних маніпуляцій, і держава опинилася у нездоровому стані перманентної конституційної реформи. Внесення змін до Основного Закону в політичних цілях не знаходить підтримки та розуміння суспільства. Конституція починає втрачати повагу народу. Знущання над Конституцією стало можливим через слабкий захист її положень, що стосуються організації влади.
Конституція є основним законом і процес вдосконалення окремих її положень що стосуються удосконалення організації влади чи механізму гарантування прав людини має відбуватися за легітимною процедурою на основі широкої суспільної підтримки відкрито, демократично, гласно.
Наша партія бачить Україну державою, в якій перед Законом є рівними і звичайний громадянин, і владний діяч.

Микола Гонта, член Ради Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка»

  27 Червня 2013 +Коментар | подобається