ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ
Останні події

«Принади» Митного союзу

 Цікаво,  чи знають ті, хто так яро відстоює тандем із Митним союзом, що підприємці малого та середнього бізнесу Білорусі закликають свій уряд вийти з нього?  Так 25 червня вони організували «попереджувальний страйк», щоби виразити своє невдоволення. А з 1 липня білоруські  підприємці готові почати масштабні акції протесту, піти у відпустку, припинити сплату податків, якщо вимоги нових технічних регламентів Митного союзу  не вдосконалять.  

-         «Принади» Митного союзу, які так яскраво описують деякі урядовці,  на практиці виявляються економічною залежністю від Росії, - зауважив народний депутат України Ігор Побер. -  В рамках Митного союзу відсутній вільний рух товарів, немає чесної конкуренції. Росія вирішує усі суперечки суто адміністративними методами і тільки на свою користь. Окрім Білорусі невдоволення участю в цьому утворенні висловлює і  Казахстан.

За словами пана Ігоря, навіть за даними Митної служби самої Російської федерації,  50% товарообігу всередині Митного союзу відбувається в тіні. За оцінками Центрального банку Росії, у 2012 році їхні компанії вивели близько 25 мільярдів доларів за допомогою «сірих схем» в рамках Митного союзу.  Таким чином,  входження до нього ускладнить і без того непростий бізнес-клімат в Україні.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  27 Червня 2013 +Коментар | подобається