Останні події

«Принади» Митного союзу

 Цікаво,  чи знають ті, хто так яро відстоює тандем із Митним союзом, що підприємці малого та середнього бізнесу Білорусі закликають свій уряд вийти з нього?  Так 25 червня вони організували «попереджувальний страйк», щоби виразити своє невдоволення. А з 1 липня білоруські  підприємці готові почати масштабні акції протесту, піти у відпустку, припинити сплату податків, якщо вимоги нових технічних регламентів Митного союзу  не вдосконалять.  

-         «Принади» Митного союзу, які так яскраво описують деякі урядовці,  на практиці виявляються економічною залежністю від Росії, - зауважив народний депутат України Ігор Побер. -  В рамках Митного союзу відсутній вільний рух товарів, немає чесної конкуренції. Росія вирішує усі суперечки суто адміністративними методами і тільки на свою користь. Окрім Білорусі невдоволення участю в цьому утворенні висловлює і  Казахстан.

За словами пана Ігоря, навіть за даними Митної служби самої Російської федерації,  50% товарообігу всередині Митного союзу відбувається в тіні. За оцінками Центрального банку Росії, у 2012 році їхні компанії вивели близько 25 мільярдів доларів за допомогою «сірих схем» в рамках Митного союзу.  Таким чином,  входження до нього ускладнить і без того непростий бізнес-клімат в Україні.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  27 Червня 2013 +Коментар | подобається