Останні події

Росія оголосила Україні «газову війну»!

 Нещодавно голова "Газпрому" Олексій Міллер заявив, що компанія остаточно відмовляється від використання українських сховищ газу і припиняє практику авансових платежів за транзит мінімум до 2015 року. Також він оголосив про зупинення переговорів щодо газового консорціуму, назвавши причиною зволікання України із внесенням змін до законодавства. А речник компанії Сергій Купріянов повідомив, "Газпром" збирається виставити Україні рахунок за недобір газу в 2013 році.

- «Готуй сани влітку» – саме цю народну мудрість потрібно пам’ятати, проводячи газові переговори з Росією, - зауважив координатор відділу з питань агітації  тернопільського УДАРу Андрій Цибульський. -  Україну хочуть в черговий раз "підставити", загнати у боргову яму. І все заради отримання доступу до ГТС, продовження дії кабальних газових контрактів, а також блокування альтернатив. Однак, європейська практика свідчить, що проти "Газпрому" можна і потрібно діяти будь-якими законними методами – у тому числі судом. Тож цієї зими в будинках українців не повинно бути холодних батарей.

 За словами пана Андрія, партія "УДАР" закликає Януковича та його уряд не відтягувати рішення проблеми до останнього.  Слід негайно розробити чіткий план врегулювання ситуації та провести консультації з Єврокомісією.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  2 Липня 2013 +Коментар | подобається