Останні події

Місцеві бюджети не поповнюються більше місяця

  Катастрофічна нестача коштів у бюджеті спричинила масове призупинення Держказначейством платежів місцевим бюджетам. Ця проблема замовчується, але правди вже не можна приховати. Не виключено, що  така ситуація створюється штучно – для того, щоб перевести місцеві бюджети на обслуговування у кілька обраних комерційних банків. Про це заявив народний депутат України Ігор Побер.

-           На сьогодні затримка фінансування місцевих платежів з казначейства подекуди складає більше 30 днів. Партія регіонів намагається втілити в життя свою давню ідею – присмоктатися ще й до місцевих бюджетів, зробити їх залежними від позичок під високі проценти – зауважив нардеп.

 За словами Ігоря Побера, обслуговування місцевих бюджетів комерційними банками зробить місцеву владу залежною і створює ризики для зловживань власністю громади. Через системне і нахабне пограбування Державного бюджету  дефіцит Державного бюджету за п’ять місяців поточного року у порівнянні з таким же період 2012 року зріс більше, ніж у п’ять разів (до 18,488 мільярдів гривень).

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  8 Липня 2013 +Коментар | подобається