Останні події

Наталка Михно: Сьогодні не час для слів!

 

Що означає для вас поняття «член партії»? Це запитання я щоразу ставлю громадянам, котрі вступають до УДАРу. Бо дуже добре усвідомлюю, що членство в партії передбачає чітке дотримання певних правил: «Усе згідно з Статутом і ніякої анархії!» Знаю, що без розуміння партійної дисципліни, навіть із однодумцями, перемоги не здобути. Прикро, що сучасна українська політика стала грою, оскільки, нам вперто нав’язують, що будь-яка ідеологія дискредитована, що усе продають і всім торгують у нескінченних вуличних суперечках та чварах на шпальтах ЗМІ. А тому я переконана, що є дві речі вкрай важливі для політичної партії: бути простими і бути послідовними. Під простотою я розумію ясність. Як голова Виконавчого комітету Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» та заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Ігоря Побера, нагадую, що згідно зі Статутом партії вищим керівним органом Тернопільської обласної партійної організації є Збори або Конференція. У період між Зборами або Конференцією загальне керівництво Тернопільською обласною організацією партії УДАР здійснює Рада. Виконавчим органом Тернопільської обласної організації партії УДАР є її Виконавчий комітет, котрий діє згідно з нормами Статуту партії. А також виконує доручення Зборів чи Конференції, Ради обласної організації та голови обласної організації, щодо розбудови партійної структури та популяризації Програми партії УДАР серед мешканців Тернопільської області.
Сьогодні діяльність Тернопільської обласної організації партії УДАР окреслена чотирма напрямками:
1. Організаційний: завершення легалізації первинних партійних організацій в районних органах юстиції.
2. Агітаційний: проведення акцій, котрі доносять до виборців програмні засади УДАРу та ліберально-демократичні цінності, котрі сповідує УДАР як партія європейського зразка. Благодійні акції, котрі підтверджують цінність демократичного устрою, у котрому рівні можливості мають усі члени суспільства. Видання та розповсюдження партійної газети, котра допомагає донести до мешканців області слово про діяльність партії УДАР та фракції УДАР у Верховній Раді на всеукраїнському рівні та в Тернопільщині.
3. Комунікативний: діалог із мешканцями Тернопільської області на тему: «Що слід змінити?» Система постійної комунікації здійснюється через роботу громадських приймалень та приймалень народного депутата Ігоря Побера, котрі працюють не тільки зі зверненнями громадян, а також є своєрідним зворотнім зв’язком з обміну думками та пропозиціями щодо роботи органів місцевого самоврядування та законодавчих ініціатив виборців.
4. Робота з молоддю: розбудова молодіжного крила партії УДАР в області.
Зрозуміло, така партійна робота не проста, потребує розуміння, терпіння і наполегливості. Вимагає, без сумніву, фінансових затрат і неабияких організаційних здібностей керівників обласної та районних партійних структур. Прикро, що нині робота більшості політичних партій в ­Україні зводиться тільки до самопіару в ЗМІ.
Я належу до прогресивного табору політиків, але в ідеологічних питаннях я радше націоналіст, а в ринкових — ліберал. Проте, коли доходить до розуміння поняття «політична партія», то я вважаю, що теперішнім завданням будь-якої партії є ЕФЕКТИВНІСТЬ! Українці прагнуть мати політичну силу, котра, прийшовши до влади, сформує такий уряд, який передусім буде ефективним у запровадженні змін на прогресивний розвиток країни. Повторюю: «ефективним», а не «ефектним»!


Наталка МИХНО.

  9 Липня 2013 +Коментар | подобається