Останні події

Народ показує владі «червону картку»

 Результати дослідження Барометр світової корупції (Global Corruption Barometer) від Transparency International і Gallup International Association, показують, що кожен третій українець готовий вийти на вулицю для боротьби із корупцією. 

Зокрема, 68% українців готові протестувати проти корупції вже сьогодні. Про готовність вийти на вулицю з протестом заявляють 36% опитаних, 43% респондентів вважають, що за останні два роки рівень корупції в Україні значно виріс. У корумпованості державного сектору впевнені 74%, а  80% - охарактеризували дії уряду в боротьбі з корупцією як нерезультативні, пише «Українська правда».

- Реальний стан наведених цифр, впевнений, значно вищий, - поділився народний депутат України Ігор Побер. – Питання корупції чи не найболючіше для українців, та оскільки, будучи поставленими в умови корупційного режиму,більшість із них самі дають взятки і не готові визнати це, бажаючих протестувати є значно більше. 

За словами народного депутата, влада вже давно отримала «червону картку», тож тепер залишається лише дискваліфікувати цей режим.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу  

  9 Липня 2013 +Коментар | подобається