Останні події

Дякуємо за спокій у домівках!

    До громадської приймальні народного депутата України Ігоря Побера постійно надходять звернення із проханням допомогти. Так на початку червня до Ігоря Миколайовича звернулися мешканці будинку №7, що на вулиці Братів Бойчуків у Тернополі, із проханням посприяти у вирішенні ситуації, що склалася.

 Як зазначено в колективному зверненні, на дитячому майданчику, який розташований на прибудинковій території, щоденно «зависає» група молодих людей, які протягом цілого дня, а також у вечірній час, розпивають спиртні напої, шумлять та вживають ненормативну лексику. Під вікнами будинку та безпосередньо на майданчику вони зробили туалет. На зауваження мешканців будинку молоді люди завжди відповідають хамством та погрозами.

           Неодноразові виклики міліції ситуації не змінили. Жителі будинку були свідками, як приїжджала патрульна машина, а працівники правоохоронних органів мило спілкувались  із  порушниками порядку, вже не говорячи про ігнорування міліцією того факту, що молоді люди вживають алкоголь. 

   Зважаючи на ситуацію, Ігор Побер направив звернення в УМВС України в Тернопільській області. Як результат, керівництво управління розглянуло звернення і прийняло рішення про наближення нарядів патрульної служби, задіяних в системі єдиної дислокації,  до зазначеної території, а також звернули увагу на виявлення та недопущення порушень громадського порядку в даному районі . 

- Після візиту патрулю посиденьки «веселої»  компанії стали нечастим явищем, - поділився мешканець будинку Іван М. – Колись безстрашні хлопці і дівчата, тепер, приходячи на майданчик, озираються, чи немає поблизу міліції, тож дякуємо Ігорю Поберу за спокій у наших домівках.  

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  15 Липня 2013 +Коментар | подобається