Останні події

За якістю доріг Україна 137. Із 144

Не зважаючи на те, що Світовий банк в рамках проекту «Покращення автошляхів та безпеки руху» в Україні щорічно виділяє кількасот мільйонів доларів,  понад 170 тисяч кілометрів автомагістралей потребують реконструкції та ремонту. А в рейтингу Світового банку за якістю доріг Україна посідає 137 позицію із 144. Куди зникають гроші? Невже за виділені кошти не можливо привести до ладу українські автошляхи?

- Нещодавно глава "Укравтодору" Євген Прусенко заявив Forbes, що в Україні 90% доріг потребують капітального ремонту і для цього потрібно понад 500 мільярдів гривень. Та через брак коштів у бюджеті, в 2013 році на дороги буде спрямовано близько 20 мільярдів гривень, - коментує голова Тернопільської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Володимир Дзензель. – Та головна проблема українських доріг не у нестачі коштів, а в корупції серед  чиновників та безвідповідальності нинішньої влади.

  За словами пана Володимира, прикриваючись  ремонтом доріг, чиновники нахабно розкрадають кошти.  Дороги будуються та ремонтуються фірмами-одноденками, які потім зникають,  а дороги вже наступної весни сходять разом із снігом.

    Тож змінити ситуацію можна лише зламавши нинішню корупційну систему, що УДАР і намагається зробити.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  17 Липня 2013 +Коментар | подобається