Останні події

Ігор Побер допоможе онкохворим дітям

  Замість того, щоби ніжитися на пляжі під ялтинським сонцем, народний депутат України  Ігор Побер допомагатиме онкохворим дітям Тернопілля. Справа в тому, що фракція УДАР, в тому числі і Побер,  вирішили спрямувати кошти, які щорічно виділяються державою на оздоровлення депутатів в одному із санаторіїв Ялти, на допомогу людям. 

- Відмовитись від коштів, що  спершу хотіла зробити  наша фракція, було би неправильним рішенням, адже з тотальним дерибаном, який панує у державі, ці гроші опинилися б у кишені якогось чиновника,  - розповідає Ігор Побер. – Тож потім ми вирішили, що допомагати людям будемо локально. Я, зокрема, направлю 36 тисяч гривень, призначених на оздоровлення, онкохворим дітям, адже лікування онкологічних хвороб  нині дуже дороговартісне.

  Також Ігор Побер  закликав народних депутатів із Тернопільщини відмовитися від коштів на оздоровлення  та допомогти дітям.

- Якби 8 тернопільських депутатів  відмовились від коштів на оздоровлення, ми б зібрали 288 тисяч гривень. Хтозна, можливо саме ці гроші допоможуть врятувати чиєсь життя, - наголосив Ігор Побер. 

Ольга Вербило,прес-служба УДАРу

  17 Липня 2013 +Коментар | подобається