Останні події

УДАР вимагає затвердження нового порядку атестації міліціонерів

«УДАР» вимагає затвердження нового порядку атестації представників МВС і проведення справжньої, а не формальної перевірки всіх без винятку райвідділів міліції. Про це йдеться у заяві партії.

«Останнім часом складається враження, що здійснення злочинів працівниками МВС стали для української міліції звичайним явищем. Так само, як стало звичним формально «проходити» переатестації. Чинна на сьогодні Інструкція про порядок проведення атестування особового складу органів внутрішніх справ України дозволяє пройти атестацію будь-якому садисту і ґвалтівнику в погонах. Саме тому ми вимагаємо, щоб було затверджено новий порядок атестації представників МВС», – зазначається в заяві партії.

В «УДАРі» наполягають, щоби атестаційні комісії в обов’язковому порядку включали народних депутатів, представників політичних партій, що сформували фракції у Верховній Раді, а на місцевому рівні – партій, що сформували свої фракції у місцевих радах, представників громадських організацій, причому квота останніх в атестаційних комісіях повинна бути не менше 40%.

В партії «УДАР» також наголошують, що керівництво МВС усіляко намагається зам’яти той факт, що до акцій протесту громадян спонукали міліцейські безчинства, зґвалтування, тортури та вбивства людей.

«Народне обурення проти безчинств і безкарності міліції вкрай налякало керівництво МВС та владу загалом. Саме тому вони намагаються збити хвилю народного обурення. Для цього використовують різні методи: звинувачення у тому, що учасники Врадіївської ходи є проплаченими людьми; здійснюється силовий розгін мітингу на Майдані Незалежності; учасники протестів звинувачуються у хуліганстві і віддаються під суд; – так намагаються залякати людей», – наголошують в партії.

«УДАР» підтримує і надалі підтримуватиме будь-які виступи громадян проти злочинів влади. «Міністр Захарченко і його підлеглі не розуміють, що люди вже переступили межу страху перед міліцією. І якщо б Захарченко був орієнтований на захист інтересів людей, а не режиму, то вже покарав би усіх винних у системі МВС за знущання над людьми. Але на це він не здатний. Саме тому ми продовжуємо наполягати на відставці Віталія Захарченка з посади міністра внутрішніх справ та перезавантаженні усієї правоохоронної системи», – заявляють в «УДАРі».

http://maksymov.com.ua/

  24 Липня 2013 +Коментар | подобається