Останні події

Щиро вдячні!

  Ще не так давно відбувались вибори депутатів до Верховної Ради України. Кандидати на  пост «народного обранця» під час зустрічей із виборцями чимало їм наобіцяли. Проте більшість, отримавши місце у парламенті, слова так і не дотримали… 

До когорти порядних людей, людей слова належить Микола Люшняк, який балотувався до Верховної Ради по округу № 166. Перебуваючи у селі Увисла Гусятинського району, він пообіцяв нам, мешканцям,  у будь-якому випадку посприяти у ремонті бічних доріг, які знаходяться у жахливому стані. Як кажуть, ні проїхати, ні пройти.

 Після виборів Микола Володимирович так і не потрапив у парламент, але слово дотримав - виділив обіцяні кошти. Завдяки місцевому активісту Василю Степановичу Остафійчуку у село було завезено 400 тонн відсіву, залучено 12 одиниць сільської техніки та СФНВГ «Коваль». За один день сільчани капітально поремонтували майже кілометр доріг та здійснили ямковий ремонт на відстані двох кілометрів, на що потратили левову частку виділених грошей. Решту коштів розподілили між інвалідами І групи, а також частку із них  виділили на термінову операцію футболіста, який під час гри отримав травму.

    Тож хочемо висловити щиру подяку Миколі Володимировичу Люшняку та Володимиру Михайловичу Ковалю за їх розуміння і вагомий внесок у покращення благоустрою нашого села. Хай вас береже Господь Бог і дарує міцне здоров’я, добробут, віру , надію та удачу.

                                   Жителі села Увисла Гусятинського р-ну

  24 Липня 2013 +Коментар | подобається