Останні події

Янукович хоче повернути Україну в 90-ті

Вчора, 24 липня, Віктор Янукович підписав  так званий «вексельний» закон. Відповідно до нього Кабмін зможе використовувати казначейські векселі в  установлених ним обсягах для реструктуризації бюджетної заборгованості, яка виникла станом на 1 січня 2013 року.

     - Янукович дав «зелене світло» процвітанню корупції в Україні та «підписав вирок» інвестиційній привабливості України, - прокоментував голова Теребовлянської  районної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Петро Паробок. - «Вексельний» закон відкине Україну в 90-ті, коли держава замість живих грошей розплачувалася з підприємцями папірцями, які нічим не підтверджені, що створювало неймовірні корупційні можливості для чиновників «вирішувати питання».  Підписання цього закону означає,що Янукович не збирається боротися з корупцією, а планує її легалізувати та очолювати у всіх сферах.

   За словами пана Петра, запровадження казначейських векселів призведе до вимивання  оборотних коштів у підприємств, яких не вистачатиме на зарплати працівникам чи закупівлю сировини, обладнання та інших потреби.  Адже обміняти їх на живі гроші з бюджету за номіналом зможуть тільки «обрані» або наближені до влади бізнесмени, а решта зможе обміняти їх в кращому випадку з дисконтом 50%, втративши суттєву частину свої коштів.

- Намагаючись запобігти поверненню цього корупційного механізму, партія УДАР  ще 9 січня зареєструвала законопроект № 1222, яким пропонувала  вилучити із закону №5519-VI (одразу після вступу його в силу) норму про впровадження фінансових векселів. Але влада  всіма засобами блокувала розгляд законопроекту № 1222.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  25 Липня 2013 +Коментар | подобається