Останні події

Журналісти вдарили по УДАРу

Футбольний матч – реванш, що відбувся  27 липня між командою журналістів «Кореспондент» та командою «УДАР», закінчився поразкою останніх. Із рахунком 9:6 перемогли «акули пера».

У першому таймі обидві команди володіли  мячем порівну, тож спрогнозувати чиюсь перемогу було вкрай важко. І лише у другому таймі журналістам вдалось пробити УДАРні ворота та здобути жадану перемогу.

-  Велику подяку хочеться висловити Віталію Максимову, завдяки якому  у нашій команді завжди панував позитивний настрій. До того ж Віталій Вікторович забив 2 голи у ворота суперників, - розповів капітан команди «УДАР» Дмитро Андрієшин.

-          Ми дуже задоволені результатом, - поділився капітан команди «Кореспондент» Денис Лучка. - Проте сподіваємось, що сьогоднішній матч – не остання наша зустріч із командою «УДАР».

До слова, аби визначити абсолютну перемогу обидві команди планують третій, фінальний  матч.