Останні події

УДАР за якісну освіту

    43% українців вважають, що сфера освіти  корумпована. Про це заявили спеціалісти Transparency International у співпраці  з членами Gallup Association, котрі нещодавно провели дослідження, спрямоване на визначення рівня  корупції в Україні. 

- Позаяк пан Табачник запевняє українців, що ніяких шпаринок для хабарництва під час вступу до вищих навчальних закладів не залишилось, за два останні місяці в системі освіти сталося 7 корупційних скандалів, - зауважила голова Виконавчого комітету ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Наталка Михно. - Усі його заяви щодо відсутності корупції в освіті можуть свідчити лише про дві речі: або він абсолютно не володіє ситуацією в системі освіти, або він сам стоїть на вершині корупційної піраміди і вигороджує корупціонерів.  Якщо пригадати численні скандали – в тому числі й із «золотими» підручниками – та реакцію на них ДмитраТабачника, то очевидним стає другий висновок.

  - Ми вимагаємо пояснень, чому ДНУ «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» Міносвіти і науки, молоді та спорту України 21 березня 2013 року уклав низку угод з видавництвами на видання шкільних підручників, вартість яких є захмарною. Зокрема, чому вартість підручника «Іспанська мова (5-й рік навчання). 5 клас» для загальноосвітніх навчальних закладів (авт. Редько В.Г., Береславська В.І.), 366 гривень за екземпляр, чому підручники для шкіл з іноземними мовами навчання з накладами від 1,7 до 2 тисяч екземплярів замовлено по 102-175 гривень за екземпляр? У той же час малотиражні підручники інші видавництва продають по 32 гривні за екземпляр, - продовжила Наталка Михно.

 За словами пані Наталії,  УДАР вимагає відставки міністра, який не просто не здатний реформувати галузь освіти, а цілеспрямовано руйнує її.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу 

  5 Серпня 2013 +Коментар | подобається