Останні події

Молодіжка упорядкувала козацьку могилу

 

  У суботу, 10 серпня, у селі Тустоголови Зборівського району з ініціативи місцевої молодіжки УДАРу відбулася акція «Честь та Слава».  В рамках акції, присвяченої  364-й річниці Зборівської битви, активісти упорядкували козацьку могилу.

-   В переддень Зборівської битви 1649 року неподалік села Тустоголови невеликий передовий загін козаків вступив у бій із польськими військами у якому і поклав голови, - розповів координатор акції, голова Зборівської районної молодіжної  організації УДАРу Василь Мудло. -  Одразу після битви на горі поховали козаків та встановили хрест. Саме цю могилу ми і прибирали.

 За словами Василя Мудла,  місцева влада забула про могилу, тож  вже давно  не займається її прибиранням. Дуже прикро, що і для місцевих жителів вона  стала забутою .

- Саме тому ми вирішили впорядкувати могилу, віддавши шану полеглим борцям за волю України. Це найменше, що ми можемо зробити, - продовжив Василь Мудло.  

   Підтримали активістів районної молодіжки  та  взяли участь у заході члени  обласного молодіжного крила, а також голова Зборівської міської організації УДАРу Юрій Сисак.

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

 

  12 Серпня 2013 +Коментар | подобається