Останні події

Економічна прірва неминуча

Прогнози зростання реального ВВП  в Україні, нещодавно оприлюднені Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, невтішні. Так прогнози, зроблені у квітні, погіршилися на 1 пункт – до 2,3%.

Економічна прірва  в Україні неминуча, - поділився голова Бучацької районної організації УДАРу Олександр Семенків. - В 2012 році замість очікуваних владою 3,8% зростання ВВП українська економіка продемонструвала лише 0,5% зростання.  На 2013 рік уряд знову заклав у бюджет втричі завищений прогноз ВВП на рівні 3,4%, в той час як більшість міжнародних установ прогнозують Україні нульовий показник зростання ВВП. Тепер неадекватність закладених бюджетних показників почали визнавати і в уряді Азарова.

 За словами пана Олександра, своїми дутими «покращами» влада вкотре поставила під загрозу економічну безпеку країни та можливість держави  виконувати свої зобов’язання. Адже результатом такої похибки буде недовиконання дохідної частини бюджету на десятки мільярдів гривень, яких в кінці року не вистачатиме державі на виплату зарплат бюджетникам та виконання інших соціальних зобов’язань.

- Щоби зупинити падіння економіки, влада має припинити свій наступ на економічні права і свободи громадян та замість проведення недолугих реформ, перейти нарешті до вирішення реальних проблем, які шкодять економіці: корупція в судах та контролюючих органах, податковий та адміністративний тиск, невиконання законів та порушення прав власності. Окрім того, треба скоротити в бюджеті на 2013 рік корупційні статті видатків, пролобійовані представниками правлячої партії для задоволення своїх бізнес інтересів, - продовжив «ударівець».

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  14 Серпня 2013 +Коментар | подобається