Останні події

УДАР відвідав СКУМО

  Про роль молоді в світовому українстві, а також про перспективи розвитку нашої держави делегатам із 23 країн розповідали на форумі молодіжних організацій діаспори, що відбувався у Тернополі 26 серпня. Представники партії УДАР Андрій Копачівський та Дмитро Андрієшин також відвідали форум.

- Думаю, що проведення Світового конгресу  українських молодіжних організацій діаспори у Тернополі є хорошим стартом для співпраці між молоддю України та діаспори, - зауважив координатор Тернопільського молодіжного крила УДАРу Андрій Копачівський.  – Впевнений, молодь із діаспори готова всіляко сприяти підписанню  Україною Угоди про асоціацію з ЄС.

За словами Андрія Копачівського, Львівська облрада прийняла регіональну програму співпраці з діаспорою. Тож якби Тернопільська обласна рада працювала, ми змогли би зробити відповідний крок, що дало б можливість зробити співпрацю із діаспорою конструктивнішою.

Нагадаємо, захід відбувався в рамках першого Світового конгресу  українських молодіжних організацій, що тривав з  18 до 27 серпня.  

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  30 Серпня 2013 +Коментар | подобається