Останні події

Взимку українці мерзнутимуть?

  Зима 2014 року може стати для українців справжнім «холодомором». Про це свідчить надане урядом доручення НАК "Нафтогаз України" забезпечити негайне обмеження постачань газу  до технологічного мінімуму підприємствам, що виробляють теплову енергію. Дане рішення «Нафтогаз» прийняв у зв’язку із заборгованістю за спожитий газ, що становить більше 17,4 мільярдів гривень.

    Водночас урядовий проект змін до держбюджету-2013 передбачає додаткові видатки на покриття касового дефіциту НАК "Нафтогаз України" в сумі 10,7 мільярдів гривень.

  -  Замість того, аби вирішувати проблеми завищених цін на російський газ в міжнародних судах, як це робить більшість європейських компаній,  режим Януковича шукає на кого перекласти відповідальність, - прокоментувала активістка тернопільського УДАРу Ольга Колос. - Наразі «крайніми» зробили місцеве керівництво та ТКЕ. А найбільша заборгованість сформована саме у тих містах та регіонах, де при владі перебувають представники Партії регіонів – у Донецьку, Харкові, Дніпропетровську.

  - Уряд неодноразово намагався виставляти себе у ролі «доброго поліцейського», який забороняє місцевій владі підвищувати комунальні тарифи. Однак у результаті цього зросла заборгованість і, як наслідок – на українців чекає справжній «льодовиковий період» , - резюмувала пані Ольга.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  3 Вересня 2013 +Коментар | подобається