Останні події

Автомобілі подорожчають?

Прийнятий 1 вересня закон про введення утилізаційного збору на імпортні автомобілі буде розглянутий владою знову. Зокрема Мінекономрозвитку підготувало зміни до закону для його узгодження з нормами СОТ і усунення дискримінаційних положень. Про це повідомив радник Президента - Керівник Головного управління Адміністрації Президента з питань міжнародних відносин Андрій  Гончарук.

-         Професійність та відповідальність влади полягає, в тому числі, й у прогнозуванні наслідків своїх дій, але ситуація з утилізаційним збором на імпортні автомобілі в чергове доводить, що далекоглядність чинній владі не притаманна,- заявив народний депутат України Ігор Побер. - Ще під час першого розгляду закону в парламенті експерти попереджали про його згубність. Адже він не просто суперечить узятим на себе Україною зобов‘язанням при вступі до СОТ, а й фактично протиставляє Україну усьому світові. Тому депутати від фракції «УДАР» подали законопроект щодо скасування утилізаційного збору.

За словами ударівця, ситуацію могли виправити депутати більшості, втім лише тиск ЄС та СОТ змусив владу прислухатися до здорового глузду.

Нагадаємо, згідно закону збір до цін автомобілів, які ввозяться в Україну становив би від 5 до 60,5 тисяч гривень.

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  14 Вересня 2013 +Коментар | подобається