Останні події

Наталка Михно відвідала Форум видавців

Аби презентувати свої книги, на  ХХ Форум видавців, що відбувався у Львові 10-15 вересня,  з’їхалося 350 авторів. Завітала на Форум  і тернопільська письменниця, голова Виконавчого комітету ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Наталка Михно.  

- Щоразу дивуюсь професіоналізму організаторів, адже, не зважаючи на величезну кількість гостей, які приїжджають на Форум, атмосфера на ньому завжди спокійна та приємна, - зауважила пані Наталка. –  На 3 дні Львів перетворюється в столицю слова. Приємно і те, що за 20 років проведення Форуму українські письменники таки дослужилися уваги,  на яку справедливо заслуговують. До Марії Матіос, для прикладу, цьогоріч було не так просто підступитися. Нова книга  авторки «Черевички Божої Матері», презентована нею на Форумі, розійшлася на «ура!», з чим я Марію Матіос і вітаю.

За словами Наталки Михно, собі вона придбала «Несподівану вакансію» Джоан Роулінг , «Історію України очима письменників», а також «Мальовану історію незалежності України» братів Капранових.  

- Прикро, що багато хороших видань видаються лише російською мовою, - продовжила пані Наталка. – Адже в Україні є свої потужні видавництва, які вміють зробити прекрасний  продукт українською мовою.  Особливо хочу відзначити «А-ба-ба-га-ла-ма-гу»,  «Видавництво Старого Лева» та  «Махаон», які  створили  на сторінках своїх видань  справжню казку для дітей.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  16 Вересня 2013 +Коментар | подобається