Останні події

Чи зникнуть сільські школи?

  Сьогодні, 18 вересня, депутати Верховної Ради України голосували за проект Постанови про впровадження мораторію на закриття навчальних закладів системи загальної освіти, розташованих у сільській місцевості (№2367).  Фракція «УДАР» у повному складі підтримала проект Постанови. Втім оскільки «За» проголосувало лише 186 нардепів,  рішення не прийняли. 

- Сьогодні на Тернопільщині закрито 18 початкових шкіл і 2 дев’ятирічки, - зазначила голова Виконавчого комітету ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Наталка Михно. – Констатувати такі факти у ХХІ столітті в країні, влада котрої запевняє, що йде до цивілізованої Європи, виглядає справжнім фарсом. Сьогодні фракція «Регіонів» наочно довела всім українцям, як вона «щиро» дбає про громадян своєї держави. Кожному зрозуміло, чим обернеться закриття шкіл для жителів сіл. Знищення освітніх закладів – єдиних осередків культури та просвіти – призведе до деградації і вимирання.

За словами Наталки Михно, Україна, без сумніву, потребує освітньої реформи, проте ті методи, які впроваджує партія влади, є неприйнятними й антидержавними.

  Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  18 Вересня 2013 +Коментар | подобається