Останні події

Наталка Михно: Майте мужність – складіть мандати!

 

  Сьогодні, 19 вересня, з ініціативи представників Всеукранської Координаційної Ради захисту української державності у Тернопільському прес-клубі відбулася прес-конференція, на якій обговорили ситуацію у Тернопільській обласній раді. Позицію політичної партії УДАР  висловила голова Виконавчого комітету ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Наталка Михно.

- Враховуючи патову ситуацію, котра склалася в Тернопільській області, депутатам  облради варто зважитись на більш радикальний крок - скласти мандати і піти на перевибори. Я переконана, що  демократичні сили, котрі мають підтримку громади, будуть обрані знову і сформують більшість.

  З  ініціативи  Всеукранської Координаційної Ради захисту української державності на місцевому рівні відбувається збір підписів серед громади Тернопілля  для звернення до Президента України з приводу недотримання Конституції  України в Тернопільській області.

До слова, в березні 2013 року в Києві відбувся Форум громадських організацій України, на якому була створена Всеукраїнська Координаційна рада захисту української державності. 

 Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

 

  19 Вересня 2013 +Коментар | подобається