Останні події

«Регіонали» бояться, що їм на голову впаде фотоапарат

 

   Депутати від «Партії регіонів»  вимагають забезпечити їхню безпеку у сесійній залі і загородити журналістів екранами. Зокрема, голова фракції Олександр Єфремов заявив: «Депутати бояться, що їм на голову звалиться або фотоапарат, або кінокамера. Тому я б попросив вас, колеги, бути більш поважними до тих людей, з якими ви працюєте. І не піддавайте їхні життя ризику».

 - Деякі політики завжди хочуть відгородитися від журналістів парканами, склом чи чимось іншим, -прокоментував лідер УДАРу Віталій Кличко. - Я впевнений у тому, що політика має бути відкритою і прозорою. Ставити якісь екрани, бар'єри - недоречно.

 -  Спочатку ЗМІ позбавили можливості ставити гострі питання Президенту, створивши імітацію «діалогу з країною», - зауважив народний депутат України Ігор Побер. - Пізніше на журналістів почали нацьковувати силовиків, міліціонерів, «тітушок». За даними громадських організацій, у першій половині 2013 року кількість випадків перешкоджань діяльності ЗМІ порівняно з минулим роком зросла утричі – із 23 до 75.  Партія УДАР не допустить порушення прав журналістів у стінах Верховної Ради, адже саме вони допомагають нам фіксувати факти «кнопкодавства» та зупиняти протизаконні дії більшості.

 Зокрема, за словами пана Ігоря, фракцією «УДАР» зареєстровано законопроекти про гарантування доступу ЗМІ та забезпечення відкритості роботи комітетів Верховної Ради.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

 

  20 Вересня 2013 +Коментар | подобається