Останні події

УДАР допоможе козівчанам

 

   Недотримання  Козівським цукровим заводом Аргохолдингу «Мрія» санітарних та екологічних вимог може призвести до фатальних наслідків. Про це заявив заступник голови Козівської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Богдан Судомир. Тож активісти Козівської районної організації УДАРу ініціюють збір підписів серед мешканців міста проти недотримання санітарних та екологічних вимог на території заводу.

- Те, що завдяки агрохолдингу «Мрія» для козівчан  з’явилися нові робочі місця, відкидати не можна, - поділився Богдан Судомир. – Та ігнорування санітарних та екологічних норм власником заводу паном Гутою може призвести до фатальних наслідків. По-перше, мінеральні добрива із речовинами рідкого аміаку зберігаються у заржавілих чанах для мазуту, тож «рвонути» може в будь-який день. По-друге, за 250 метрів від заводу розташований дитячий садочок. Ми як представники УДАРу в районі, не можемо проігнорувати цю проблему, тож ініціюємо збір підписів проти недотримання власником заводу санітарних  та екологічних вимог до розташування та організації виробничої території.

   За словами пана Богдана, згідно з чинним законодавством мінеральні добрива із речовинами типу рідкого аміаку повинні зберігатися не ближче 1000 метрів від житлових приміщень чи водойм. 

-   З метою вирішення проблеми ми  направимо звернення із зібраними підписами до народного депутата України Ігоря Побера, - продовжив Богдан Судомир. 

 Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

 

  23 Вересня 2013 +Коментар | подобається