Останні події

Ігор Побер прийняв громадян

  Сьогодні, 26 вересня, народний депутат України Ігор Побер  провів особистий прийом громадян у Тернополі. За час прийому до «ударівця» звернулось 26  жителів міста та області.

   Із проханням допомогти «відвоювати» своє до народного депутата звернулась жителька Тернополя. Справа в тому, що жінка не може отримати майно, належне їй згідно заповіту матері. За словами пані Марії (ім’я змінено), документ підроблений посадовими особами  Загірянської сільради Зборівського району (в селі Загірянка проживала її матір). Усі спроби домогтися справедливості для жінки завершувались поразкою. Тож Ігор Побер направить депутатське звернення начальнику управління Міністерства внутрішніх справ у Тернопільській області Віктору Саку для розгляду даного питання.

   До приймальні Ігоря Побера зверталися громадяни не лише із проханнями, а й із власними ідеями.

   Так із пропозицією відновлення українського села до «ударівця» звернувся тернополянин пан Михайло. За словами чоловіка, за Союзу він довгий час працював директором радгоспу, тож знає як може працювати село. Сьогодні ж у пошуках хоч якогось заробітку люди змушені їхати закордон, а ті, хто залишились в селі - сидять без роботи. Тож з метою створення робочих місць для сільського населення чоловік запропонував об’єднати його в кооперативи нового зразка. Ігор Побер в свою чергу зазначив, що при діючій владі реалізувати задум пана Михайла буде дуже складно, втім Ігор Миколайович візьме до уваги пропозицію.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  26 Вересня 2013 +Коментар | подобається