Останні події

Андрій Копачівський: Єднаймося в єдиний удар, доля країни у наших руках!

Не зважаючи на те, що молодь вже давно зробила свій вибір на користь Заходу, Росія продовжує нав’язувати свої правила, і робить це нахабно. Нам нав’язують стереотипи і принципи, за якими жило радянське суспільство. Та ми прагнемо кращого,  адже нам тут будувати своє майбутнє. 

Євроінтеграція наразі є «рятівним колом» для України. Підписання нашою державою Угоди про Асоціацію з ЄС, звісно, не звільнить нас від проблем та не витягне із боргової ями, в яку Україна погрузла, втім допоможе вийти із колапсу, який спричинив Янукович та його поплічники. 

  Внаслідок підписання Угоди, Україна стане привабливішою для іноземних інвесторів. Наразі ж наша держава входить у п’ятірку найбільш ризикованих для інвестування країн. Адже бізнесменам створюють умови, при яких вони відмовляються надавати робочі місця українцям.

   Сьогодні проблему тисячі молодих людей, що стоять на біржі, влада  відкинула в «далеку шухляду» на вулиці Банковій.

   Вищі навчальні заклади України зможуть отримати нові можливості для співпраці з своїми колегами з ЄС. Відбудеться суттєва модернізація освіти , яку потрібно підтягнути до рівня країн європейського товариства. Тому що успіх країни починається зі шкільної та університетської парти. 

   Молодіжні громадські формування та студентське самоврядування зможе активніше співпрацювати з європейськими організаціями. Ми зможемо перейняти їхній досвід ведення молодіжної політики та втілювати спільні проекти в Україні.

  Молодіжне крило партії «УДАР Віталія Кличка» вимагає від чинної влади виконати волю молоді України! Дослухайтесь до своїх громадян ! Ми прагнемо жити в Україні, творити цивілізовану європейську державу!  Україна має використати цей шанс !

Єднаймося в єдиний удар, доля країни у наших руках !

 

 Андрій Копачівський, координатор Тернопільської організації Молодіжного крила партії «УДАР Віталія Кличка» 

 

  1 Жовтня 2013 +Коментар | подобається