Останні події

Проїзд в поїздах знову подорожчав

  З 1 жовтня в Україні подорожчав проїзд залізницею. За повідомленням прес-служби «Укрзалізниці» подорожчає проїзд у плацкарті та купе. Вагонів СВ, швидкісних поїздів та електричок це не стосується.

 - Зростання ціни на квитки зовсім не дає гарантії, що вагон і постіль будуть чистими, вікна і двері - справними, чай смачним, а провідники – ввічливими, - підкреслив  голова Тернопільської районної організації партії «УДАР» Володимир Дзензель. - Хоча у залізничному відомстві запевняють, що підвищення тарифів зменшить збитковість пасажирських перевезень, а частина грошей піде на ремонт рухомого складу, після першого етапу підвищення тарифів на 10% (16 липня) істотного покращення ніхто так і не відчув.

  За словами пана Володимира, новенькими швидкісними потягами, які чомусь постійно ламаються, їздять лише 3% українців, а от решта - змушені терпіти  незручності у старих радянських вагонах. 86% вагонів - зношені, їх постійно списують, але нових не купують, бо нібито немає грошей.

-  Партія «УДАР» вимагає від уряду та керівництва «Укрзалізниці» оприлюднити методику розрахунків ціни пасажирських перевезень, а також звіт про витрати та прибутки «Укрзалізниці», - констатував «ударівець».

 

Ольга Вербило, прес-служба «УДАРу»

  2 Жовтня 2013 +Коментар | подобається