Останні події

Високі закордонні представники публічно заявляють про погіршення бізнес-клімату в Україні

    Високі представники американських та європейських бізнесових і політичних кіл почали публічно говорити про погіршення бізнес-клімату в Україні. Це є закономірним наслідком імітації реформ, в рамках яких відбувається лише «закручування гайок» діючому бізнесу.

   Через тотальну корупцію на всіх рівнях, неефективне законодавство в сфері захисту прав власності та непрозору корумповану судову систему, темпи приросту іноземних інвестицій в Україну почали стрімко скорочуватися. В першому півріччі нинішнього року іноземні інвестори вклали в українську економіку на 23% менше коштів, ніж в минулому році. При цьому капітальні (довгострокові) інвестиції зменшились на 15%.

   Щоб сприяти залученню інвестицій в країну, влада має припинити свій наступ на економічні права і свободи громадян та перейти нарешті до вирішення реальних проблем, які шкодять економіці: корупція в судах та контролюючих органах, податковий та адміністративний тиск, невиконання законів та порушення прав власності.

   Настав час продемонструвати інвесторам, що бізнес-середовище в країні зрозуміле та передбачуване, а права власності захищені не лише на словах, а й реальними діями, зокрема на законодавчому рівні.

    Партія УДАР зареєструвала ряд законопроектів, направлених на боротьбу з корупцією і покращення бізнес-клімату. Зокрема, розроблені УДАРом законопроекти дозволять унеможливити корупцію при наданні адміністративних послуг, а також зменшити ризик корупції серед суддів та прокурорів за рахунок запровадження виборності цих посад.

 

Віталій Максимов, член партії «УДАР»

  4 Жовтня 2013 +Коментар | подобається