Останні події

Микола Люшняк провів газ у «хутір» на Теребовлянщині

Завдяки активісту політичної партії «УДАР Віталія Кличка», генеральному директору товариства «Золотники-Агро» Миколі Люшняку тепер і «хутір» Рудка, що на Теребовлянщині, з газом.

«Хутором» мешканці Бурканова охрестили вулицю, що пролягла за кілометр від села. Власне через оту віддаленість та розташування по інший бік автотраси Рудку у 2004-му й оминула газифікація. Тоді, коли вже з 2005-го у домівках бурканівців палахтів блакитний вогник, мешканці Рудки, більшість з яких літні люди, змушені були рубати патики, щоб розпалити в печі, та користуватися газовими балонами.

— Два роки тому мешканці Бурканова віддали свої паї у користування товариству «Золотники-Агро», — оповідає сільський голова Петро Томащук. — Директор товариства Микола Люшняк, дізнавшись про те, що Рудка досі без газу, пообіцяв допомогти та дотримав слова. Цієї неділі і на вулицю Рудка прийшло свято. Блакитний вогник спалахнув у 19 оселях.

Урочисте запалення газового факела стало справжнісіньким святом для усього села. Участь у ньому взяли не тільки бурканівці, а й представники публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Тернопільгаз» та звісно ж «ударівець», меценат Микола Люшняк.

Після пісенних та віршованих вітань юних бурканівських талантів, настоятель місцевого храму окропив животворною водою благодатний вогонь. Відтак родина Ощенкових запросила усіх на смаження на блакитному вогні першої яєчні.

— Якби в Україні було більше таких людей як Микола Люшняк, то вона давно б встала з колін та процвітала,— зазначив Петро Томащук. — Не словом, а ділом треба робити життя кращим. Робити зараз, а не відкладати на потім.

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  7 Жовтня 2013 +Коментар | подобається