Останні події

Ольга Колос: Треба жити за принципом «Свій до свого по своє»

11-12  жовтня у Тернополі відбувався VIII Міжнародний інвестиційний форум. На виставці економічного, наукового та туристичного потенціалу Тернопільської області було представлено кілька десятків місцевих підприємств з іноземним капіталом країн-інвесторів.   

   Свою продукцію презентувала директор ТОВ НВФ «Інтеграл» , активістка партії «УДАР» Ольга Колос: «З року в рік на форумі з’являється все менше підприємств. Втім тут немає нічого дивного, адже за останні два роки рівень довіри інвесторів до української економіки опустився до катастрофічно низького рівня. На основі опитування інвесторів індекс інвестпривабливості України, за розрахунками Європейської бізнес-асоціації, опустився  з 3,39 балів до 2,16 з 5 можливих.» 

За словами Ольги Колос,  винуватицею  невтішних цифр є влада, котра замість того, щоби підтримувати вітчизняних виробників, бездумно імпортує в Україну іноземну продукцію, набагато дорожчу та не завжди якісну.

-  У погоні за чужим ми перестали цінувати своє, - наголосила пані Ольга.-Якби українці жили за принципом «Свій до свого по своє» ситуація в нашій державі була би зовсім інакшою. 

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  14 Жовтня 2013 +Коментар | подобається