Останні події

«Ударівці» поклали квіти до могили воякам УПА

 Свято Покрови Пресвятої Богородиці, що святкують 14 жовтня, відзначають ще й як День Українського козацтва. Окрім того, свято Покрови стало і днем заснування Української Повстанської Армії. Тож аби вшанувати пам'ять героїв члени Тернопільської міської та молодіжної організацій партії «УДАР» поклали квіти до символічної могили воякам УПА, що на проспекті Степана Бандери.

-       Сьогодні Покрова – не лише релігійне, а й національне свято, - наголосив голова Тернопільської міської організації партії «УДАР» Ігор Яворський. – Адже недарма 1942 року саме в цей день була офіційно створена УПА, а з 1999 року свято Покрови відзначаємо ще й як День українського козацтва. Тож квіти, які ми принесли на могилу, жовто-блакитні. Пам’ятаємо, шануємо, дякуємо!

-       Ми не маємо права забувати своїх героїв, - констатував координатор Молодіжного крила ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»  Андрій Копачівський. – Вшанувати пам'ять тих, хто не пошкодував свого життя за нашу волю та незалежність – обов’язок кожного свідомого українця.

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  15 Жовтня 2013 +Коментар | подобається